Światowy lider w kontroli statyki

Listwy antystatyczne Krótki / średni zasięg

SS 1/2"

SS 1/2 cala

Piny emitera listwy Super Service połączone są bezpośrednio z wysokim napięciem, uzyskuje ona dzięki temu maksymalny poziom strumienia jonizacji.

Czyszczenie listew jest bardzo łatwe, a także mogą być one montowane w miejscach o dużej emisji zanieczyszczeń. Dotknięcie pinów emitera może spowodować porażenie prądem.

Listwy tego typu montowane są w miejscach z utrudnionym dostępem, tak aby obsługa nie była w stanie dotknąć elementów urządzenia generujących wysokie napięcie.

MaxION

MaxION

Każdy z pinów emitera listwy MaxION połączony jest do wysokiego napięcia przez elementy pojemnościowe. Konstrukcja ta zabezpiecza przed porażeniem prądem elektrycznym w razie przypadkowego dotknięcia pinów emitera. Listwa MaxION zrobiona jest ze wzmacnianego profila, który minimalizuje uszkodzenie w następstwie przypadkowego zgięcia. Połączenie uziemienia wbudowane jest w zbrojenie profila.

Gniazdo ślizgowe na grzbiecie listwy MaxION pozwala użytkownikowi na ustalenie elementów montażowych w wymaganej pozycji, zwiększając tym elastyczność montażu.

Emitery urządzenia powinny być czyszczone delikatnie szczotką, lekko skośne powierzchnie listwy mogą wspomóc zmiecenie nieczystości.

Specyfikacja techniczna

SS 1/2" MaxION
Dystans roboczy 30 mm max. 400 mm max.
Materiał obudowy aluminium anodowane wzmacniane tworzywo sztuczne
Materiał wnętrza listwy PTFE
Głowice emiterów specjalny stop specjalny stop
Przewód przewód wysokonapięciowy przewód wysokonapięciowy
Waga 0,56 kg/m 0,6 kg/m
Temperatura robocza 150°C ze specjalnym przewodem 0 - 70°C
Przeznaczenie przemysłowe przemysłowe
Napięcie robocze 4 kV AC 5 kV AC
Dodatkowe opcje kątowa końcówka kabla
Dedykowane zasilanie urządzenia A2A4S / MPM A2A5S / MPM
Zalety UL