Światowy lider w kontroli statyki

Simco-Ion - Holandia

Simco-Ion, członek ogólnoświatowej grupy ITW, istnieje na rynku europejskim od 1946. Nasza aktywność rozpoczęła się od zaopatrzenia przemysłu tekstylnego, oraz tworzyw sztucznych. Dziś oferujemy wszechstronny zakres produktów do kontroli nad elektrostatycznością, przykładowo przemysł oraz przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł drukarski, pakowanie. Nasze produkty sprzedawane są przez rozległą sieć kompetentnych przedstawicieli.


Organizacja

Każdy kto działa na dużym obszarze powinien być w stanie szybko odpowiedzieć. Od wysyłki do odbioru używamy nowoczesnego systemu nadzorowania i realizacji nad wszystkimi zamówieniami. Mimo wysokiej automatyzacji, proces produkcji zostaje elastyczny. Produkty są dostarczane za pośrednictwem niezawodnych międzynarodowych firm kurierskich. Jesteśmy w pełni świadomi, że każdy problem dotyczący elektrostatyczności musi być rozwiązany nie tylko profesjonalnie, ale także najszybciej jak jest to możliwe.


Doświadczenie

Do efektywnej odpowiedzi na potrzeby rynku stale rozwijamy się wprowadzając nowe produkty i aplikacje. W naszych pracach kierujemy się potrzebami naszych klientów. Wiele spośród naszych produktów została rozwinięta w bliskiej kooperacji z naszymi klientami. Oprócz wiedzy, posiadamy zaradnych ludzi. Krótko mówiąc Simco-Ion posiada adekwatne rozwiązania to większości problemów z elektrostatycznością

Jakość

Masz prawo oczekiwać wyśmienitej jakości od nas. Jest to powód, dla którego proces produkcyjny poddawany jest kontroli jakości oraz skrupulatnej inspekcji ostatecznej, zapewniających wysoką jakość oraz niezawodny produkt końcowy.

Stała dbałość o jakość odzwierciedlona jest w certyfikacie ISO9001:2008.


Serwis

Nasz serwis nie ustaje po dostarczeniu produktu.

Także poświęcamy uwagę na serwis pogwarancyjny.

Oprócz zwykłej gwarancji zawsze możesz do nas dzwonić po wykonanie napraw lub kalibracji.


Dokumentacja

Do naszej dokumentacji dołączamy wiele uwag. W ten sposób próbujemy stworzyć jasny i czytelny dokument. Nasze instrukcje zawierają najnowsze dyrektywy.

Simco-Ion posiada instruktywną stronę internetową: www.simco-ion.co.uk